Shqipëria U21 / Publikohet lista, nga Bare tek Hebaj, sa talentë kuq e zi

Trajneri i Kombëtares Shpresa, Alban Bushi, ka bërë publike ditën e sotme listën e futbollistëve të grumbulluar për ndeshjen e 10 tetorit që Shqipëria U21 do të zhvillojë në shtëpi ndaj Islandës.

Në këtë listë bie në sy përfshirja e 10 futbollistëve nga kampionati shqiptar, ku Tirana dhe Laçi janë 2 skuadrat më të përfaqësuara me nga 3 lojtarë secila.

Nuk mungojnë super talentët Bare, Hebaj, Cekici.

Për të gjithë të interesuarit për tu reklamuar në portalin e vetëm ku unfikohen trevat shqiptare, na kontaktoni në Shqipë[email protected]

Leave a Reply