Sadiku zbulon se është gati (foto)

Armando Sadiku do të jetë i gatshëm për ndeshjen me Izraelin, dhe këtë e tregon me anë të një statusi të bërë në faqen e tij zyrtare në “Facebook”.

Sulmuesi ka postuar një foto me Agollin dhe Lilën, të shoqëruar me diçiturën: “Përshëndetje nga Elbasani – po pushoj për ndeshjen e nesërme në mbrëmje!”.

Sadiku nuk ishte i gatshëm për teknikun De Biazi në dy ndeshjet me Lihtenshtejnin me Spanjën, ndërkohë që ndaj Izraelit mund ta shohim në fushën e blertë.

Për të gjithë të interesuarit për tu reklamuar në portalin e vetëm ku unfikohen trevat shqiptare, na kontaktoni në Shqipë[email protected]

Leave a Reply