Sadiku nuk e harron Shqipërinë as në shtratin e operacionit

Armando Sadiku i është nënshtruar sot operacionit në gjurin e majtë për riaftësimin pas dëmtimit të pësuar në kampionatin zviceran. Sulmuesi ka përfunduar ndërhyrjen kirurgjikale në një spital në Zyrih dhe menjëherë i është drejtuar rrjeteve sociale për të treguar nëpërmjet një postimi se gjithçka kishte shkuar mirë dhe priste me optimizëm për të filluar punën për t’u rikthyer në fushë.

“Sapo mbarova operacionin në menisk dhe gjithçka shkoi mirë”, shkruan ndër të tjera sulmuesi i përfaqësueses.

“Sapo mbarova operacionin në menisk dhe gjithçka shkoi mirë”, shkruan ndër të tjera sulmuesi i përfaqësueses. /PanoramaSport

Për të gjithë të interesuarit për tu reklamuar në portalin e vetëm ku unfikohen trevat shqiptare, na kontaktoni në Shqipë[email protected]

Leave a Reply