Sadiku, nga rezervë te asisti për gol!

Edhe pse nuk po kalon moment fort të mirë, sidomos në kampionat (në kupë shënoi dopietë), Armando Sadiku, i hedhur dje në fushë si zëvendësues, në minutën e 85-të, me një asist të bukur, nxorri të vetëm përballë portierit shokun e skuadrës, Kuçarzyk, gol që vulosi fitoren e Legias.

Legia fitoi 2-0 dhe sulmuesi shqiptar u aktivizua në të 66-tën.

Për të gjithë të interesuarit për tu reklamuar në portalin e vetëm ku unfikohen trevat shqiptare, na kontaktoni në Shqipë[email protected]

Leave a Reply