KOMBËTARJA
TE FUNDIT
TITULLI I LAJMIT
SUPERKUPA 2020/ UEFA zyrtarizon kandidaturat
No Comment 165 Views

Federata Shqiptare e Futbollit sërish edhe këtë vit ka aplikuar për të sjellë Superkupën e Europës pikërisht në stadiumin e ri kombëtar “Arena Kombëtare” ku po punohet intensivisht dhe këtë vit do të përfundojë si impiant. UEFA ka zyrtarizuar sot 9 vendet që kanë aplikuar

Read more ...