Super Goli i Mario Locatelit (video)

Ndeshje spektakolare ne San Siro mes Milanit dhe Sasuolos, vendasit kan rikthyer gjithcka nga rezultati 3-1, duke shenuar 3 gola te shpejta per te fituar ndeshjen me rezultatin 4-3. Me posht keni supe…

Drejtperdrejt: Milan vs Sasuolo

Milani sot pretë Sausuolon ne San Siro, ne javen e 7 te kampionatit Italian. Miliani ne 6 ndeshjet e luajtura ka grumbulluar 10 pikë, me 3 fitore 1 barazim dhe 2 humbje. Ndeshjen mes Milanit dhe SaSuo…

Strakosha i pathyeshem (video)

Ndeshja e tretë si titullar dhe një tjetër paraqitje mbresëlënëse për Thomas Strakoshën në Serie A me skuadrën e Lazios. Portieri shqiptar po e shfrytëzon më së miri mundësinë që trajneri Inzaghi i dh…

Zyrate: Lista e Kosovës kundra Kroacisë

​Albert Bunjaki ka zyrtarizuar listën me lojtarët e ftuar. Shumica e lojtarëve janë të njejtit si me Finlandën, risia qëndron te fakti se Adis Nurkovic dhe Arbër Zeneli janë emrat e rinjë në këtë list…

SHQIPERIA.CH

Copyright 2015 Fuel Themes. All RIGHTS RESERVED.