Njihuni me talentin e Barcelonës që i bashkohet Kosovës (video)

Labinot Kabashi (16) është grumbulluar me Përfaqsuesen Kosovare per dy ndeshjet e ardhshme qe do ti luaj kundra Kroacisë ne Loro Borici si dhe ne udhetim me Ukrainen te vlefshme per kualifikueset e botrorit “Rusi 2018”

Labinoti është pjesë e FC Barcelona Cadete A, me posht keni disa video te talentit me klubin e tij.

About the author