You are here
Home > Kosova > Nga Prishtina te ekipi i Bundesligës, portieri i Kosovës tregon kur mbyllet marrëveshja

Nga Prishtina te ekipi i Bundesligës, portieri i Kosovës tregon kur mbyllet marrëveshja

Visar Bekaj, ka qënë pjesë e Prishtinës në sezonin e shkuar. Portieri i Kosovës do të jetë pjesë e ekipit të Bundesligës, Hofenheimit, që zhvilloi një sezon shumë të mirë në kampionatin e shkuar.

Në një prononcim të shkurtër për “Indeksionline”, Bekaj tregon edhe për kohën kur do të zhvillohet ky transferim, për të hedhur firmën në kontratë. “Po pres që të nënshkruaj kontratën në fund të kësaj jave apo në fillim të javës së ardhshme. Çështja është e kryer, do të jem pjesë e Hofenheimit”, ka thënë Bekaj, duke konfirmuar për hapin e madh të karrierës. /Shqiperia.ch/

Postime të tjera


Nëse e vlerësoni punën e “Shqiperia.ch” si media e vetme e përkushtuar me lojtarët e Kombëtares dhe sportistët shqiptarë, mund të kontribuoni për zgjerimin e projektit dhe vazhdimësinë tonë në të ardhmen.
Paypal: G453645282@gmail.com

Leave a Reply

Top