Momentet më interesante të stërvitjes së Kosovës (VIDEO)

Përfaqësuesja e Kosovës ka zhvilluar stërvitjen e parë të hapur para sfidës me Kroacinë që zhvillohet këtë të enjte, dhe asaj me Ukrainën që zhvillohet të dielën.
Për ti parë nga afër lojtarët e preferuar kishin ardhur edhe shumë tifozë në stadiumin Rexhep Rexhepi në Drenas.

I pari që i`u drejtua futbollistëve të Kosovës ishte, kryeministri i vendit, Isa Mustafa, i cili kishte ardhur për tu përshëndetur nga afër me lojtarët kosovarë.

Më pas për vizitë erdhi edhe i pari i Kuvendit, Kadri Veseli.

Në kronikën e Tribuna Channel flasin, Albert Bunjaku, Milot Rashica, Arbër Zeneli, Adis Nurkoviq e Bledar Hajdini./Tribuna/

Për të gjithë të interesuarit për tu reklamuar në portalin e vetëm ku unfikohen trevat shqiptare, na kontaktoni në Shqipë[email protected]

Leave a Reply