You are here
Home > Futbolli Shqiptar > Incident në Kakavijë/ Policia greke kryq në pasaportë kapitenit të skuadrës shqiptare

Incident në Kakavijë/ Policia greke kryq në pasaportë kapitenit të skuadrës shqiptare

Një rast i paprecedentë ka ndodhur sot në Pikën kufitare të Kakavijës, ku protagoniste është bërë policia greke. ‘BalkanWeb’ raporton se pala greke nuk e ka lejuar skuadrën e Antigoneas që të udhëtojë drejt Greqisë.

foto3

Në mënyrë arbitrare dhe të pajustifikuar ata kanë vendosur kryq në pasaportën e kapitenit të ekipit. Ekipi i futbollit ishte nisur për një ndeshje amatore në ishullin e Scopelo, Greqi, me ftesë të ekipit vendas.

/Panoramasport

Postime të tjera

Leave a Reply

Top