FOTO / Zbulohet femra e vetme që do Strakosha

Nëpërmjet një foto të publikuar në rrjetin social “Instagram” portieri i Kombëtares shqiptare dhe i Lacios në kampionatin italian, ka zbuluar femrën e vetme që ai do.

Bëhet fjalë për nënën e 22-vjeçarit, Adelina Shehu, e cila është edhe “pika” e dobët e Thomasi.

“Në dashuri me femrën e vetme (mami)”, shkruan gardiani te fotoja.

Kjo deklaratë mund të ketë “shqetësuar” shumë vajza, të cilat duhet të jenë xheloze për mamin e portierit, gjithsesi Strakosha duket tepër i lumtur në krahët e saj.

About the author