Ferhan Hasani nuk luan kundër Shqipërisë

Kapiteni i Shkëndijës Ferhan Hasani nuk do të mund të jetë pjesë e përfaqësueses së Maqedonisë në dy ndeshjet kualifikuese për KB “RUSI 2018” me Izraelin dhe Shqipërinë. 

Dëmtimi që shqetësonte Bubën që në ndeshjet me Milanin dhe që e pamundësoi të paraqitet kundër Akademia Pandevit të dielën në xhiron e tretë të LPFM-së, përfundimisht e nxjer Hasanin jashta kombinimit për dy takimet e rradhës. 

Për të gjithë të interesuarit për tu reklamuar në portalin e vetëm ku unfikohen trevat shqiptare, na kontaktoni në Shqipë[email protected]

Leave a Reply