Fellaini drejt transferimit në superligën turke

Marouane Fellaini është i gatshëm të nisë një aventurë të re, larg Manchester United, dhe diçka e tillë mund të ndodhë që në merkaton e Janarit. Lojtari ka kontratë me “Djajtë e Kuq” deri në fund të këtij sezoni, por palët janë larg bisedimeve për rinovimin. Për 29-vjeçarin ka shfaqur interes të madh Besiktas dhe sipas mediave angleze, lojtari ka dhënë miratimin e tij për kalimin në Turqi.

Për të gjithë të interesuarit për tu reklamuar në portalin e vetëm ku unfikohen trevat shqiptare, na kontaktoni në Shqipë[email protected]

Leave a Reply