Edhe Lorik Cana në ndejën e Behgjet Pacollit (FOTO)

Organizatorët kanë paralajmëruar pjesmarrjen e shumë yjeve të muzikës në koncertin që po mbahet në rezidencën e kreut të AKR-së, Behgjet Pacolli.
Por nuk ka qenë e paralajmëruar pjesmarrja e kapitetit të kombëtares, Lorik Cana, shkruan Magazina.al

Ylli i kombëtares iu përgjigj ftesës së Pacollit, dhe mori pjesë në këtë koncert që pos tjerash shënon edhe 65 vjetorin e lindjes së ish presidentit të Kosovës.

behhhh

Për të gjithë të interesuarit për tu reklamuar në portalin e vetëm ku unfikohen trevat shqiptare, na kontaktoni në Shqipë[email protected]

Leave a Reply