Duka Mberrin ne Austri, Takon Stafin dhe Lojtaret

image

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka, ka mbërritur në Austri dhe është takuar me stafin dhe ekipin e kombëtares.

Kombëtarja shqiptare ndodhet në resortin Bad Waltersdorf që prej 23 majit ku po zhvillon përgatitjet për Euro 2016.

Ndërkohë që kuqezinjtë luajnë sot miqësoren me Qatarin në qytetin e Hartbergut të Austrisë.

VIDEO
https://youtu.be/F3dG4vYhKEU

About the author