Dimitry Payet nuk je normal! Shihni ca asisti (video)

Dimitri Payet ka qenë një zbulim që kur ai mbërriti në West Ham verën e kaluar, duke u bere një nga mesfushorët më të mirë në Premier League dhe me goditjet e lira me vdekjeprurëse.

Por ajo që bëri 29-vjeçari kundër Watford mund të jetë asisti me i bukur i tij deri tani.

Me Hammers deri 1-0 në pjesën e parë, Payet me nje Rabona dha nje asist perfekt për golin e dytë Michail Antonio.

Për të gjithë të interesuarit për tu reklamuar në portalin e vetëm ku unfikohen trevat shqiptare, na kontaktoni në Shqipë[email protected]

Leave a Reply