Drejtperdrejt: Milan vs Sasuolo

Milani sot pretë Sausuolon ne San Siro, ne javen e 7 te kampionatit Italian. Miliani ne 6 ndeshjet e luajtura ka grumbulluar 10 pikë, me 3 fitore 1 ba…

Strakosha i pathyeshem (video)

Ndeshja e tretë si titullar dhe një tjetër paraqitje mbresëlënëse për Thomas Strakoshën në Serie A me skuadrën e Lazios. Portieri shqiptar po e shfryt…

SHQIPERIA.CH

Copyright 2015 Fuel Themes. All RIGHTS RESERVED.