Një Interist në Kombëtare

Trajneri i kombëtares shqiptare U-19, Erjon Bogdani, është duke përgatitur listën e futbollistëve që do të ftojë për grumbullim nga data 27 gusht deri…

Kombëtarja më e Shtrejtë

Kombëtarja Panuçit vlersohet 15 mln Euro më shumë se sa ajo e De Biazit. Pra Panuçi ka kombëtaren më të shtrejtë që ka pasur ndonjë herë Shqipëria. Rr…

Memushaj Mbetet në Seria A

-Ledian Memushaj pothuajse zyrtare është lojtari i ekipit te sapongjitur ne Seria A Benevento. Ai ka patur me parë përplasje mes tranjerit dhe bordit …