“Blerja e janarit”, Milani gati ofertën për ‘yllin’ e United

Skuadra e Milanit me pronarët e rinj kinezë kërkon të futet fuqishëm në merkato pasi gjatë 3 viteve të fundit pritet të shpenzojë rreth 300 milionë euro.

Kuqezinjtë kanë bërë gati një ofertë për mesfushorin e Manchester Unitedit, Memphis Depay, pasi holandezi nuk është në planet e Mourinhos, raporton Calciomercato.

Milani është i gatshëm që të përfitoj nga kjo mundësi, dhe në janar do të tentoj që në formë huazimi dhe me të drejt blerje të sjell atë në “San Siro”./ Syri.net

Për të gjithë të interesuarit për tu reklamuar në portalin e vetëm ku unfikohen trevat shqiptare, na kontaktoni në Shqipë[email protected]

Leave a Reply