Balaj dhe Roshi titullar në ndeshjen kundër kampioneve te Rusisë, humbje e thellë për skuadrën e shqiptarëve

Terek Grozni kishte një përballje shumë të vështirë në transfertë ndaj CSKA-s së Moskës të cilën e humbi me rezultatin 3-0.

Të dy lojtarët e Kombëtares, Balaj dhe Roshi, e nisën ndeshjen nga minuta e parë, por vetëm sulmuesi shkodran luajti deri në fund të takimit.

Roshi u zëvendësua në minutën e 60-të të takimit, ndërkohë Terek mbetet në kuotën e 10 pikëve në vendin e katërt.

Për të gjithë të interesuarit për tu reklamuar në portalin e vetëm ku unfikohen trevat shqiptare, na kontaktoni në Shqipë[email protected]

Leave a Reply