Avdijaj shenon ndaj Zurichut

Sulmuesi i Kombetares U21, Albion image

Avdijaj,  ka shenuar golin e vetem per FC Vaduz ndaj ekipit te Zurichut. Ndeshja perfundoi 3:1 ne favor te ekipit nikoqir. Megjithate ekipi i Avdijajt dhe Sadikut, siguroi mbijetesen ne superlige, ndersa Zurichut nuk i mjaftoi fitorja e sotme per te mbijetuar ne superlige.

About the author