Sulmuesi grek ngelet pa fjalë nga Migjen Basha: Arisi kishte vite që e priste një lojtar të tillë

Sulmues grek, Aggeloudis, aq shumë i njohur për tifozët e Arisit, ka bërë një analizë të gjatë për skuadrën ku tashmë janë bërë pjesë edhe dy futbollistët e Kombëtares, Mërgim Mavraj dhe Migjen Basha. Në një intervistë për “Metrosport”, sulmuesi grek është shprehur i mahnitur nga debutimi i futbollistit të Shqipërisë,