admin1
607 Articles0 Comments

Alvesh mban peng merkaton e Flamurtarit

Flamurtari nuk do të bëjë lëvizje tjetër në merkato deri më 19 korrik, pasi pritet të shihet se çfarë do të ndodhë me brazilianin. Bakaj mund të tentohet sërish. Me Bakajn që për momentin synon një ka…

Federer “mbret” në Wimbledon

Roxher Federer është më i madhi i gjithë kohërave dhe tashmë tenisi ka mbretin e vet absolut. Zvicerani është rikthyer më i miri në botë dhe e konfirmoi sot, me një triumf spektakolar në 3 sete, 6-3, …

Kamza akord me futbollistin e Skënderbeut

Kamza dëshiron që të mos jetë kalimtare në Superligë dhe të lejë gjurmë dhe për këtë si presidenti dhe kryetari i Bashkisë së Kamzsës po bashkëpunojnë për të sjellë lojtarë sa më cilësorë në Kamëz. Su…

SHQIPERIA.CH

Copyright 2015 Fuel Themes. All RIGHTS RESERVED.