admin
2252 Articles0 Comments

Super Lajm nga Armando Sadiku

Armando Sadiku do të jetë gati për sfidën e 5 Shtatorit në Maqedoni. Ky është lajmi më i rëndësishëm që vjen nga Kombëtarja shqiptare, pas suksesit 2-0 me Lihtenshtajnin, raporton Supersport. Stafi mj…

Zyrtare: Kroaci-Kosovë luhet sot…

Ndeshja e ndërprerë ndërmjet Kroacisë dhe Kosovës, do të vazhdojë sot duke filluar nga ora 14:30, kanë thënë për KosovaPress, zyrtarët e FFK-së. Kroaci-Kosovë, është ndërprerë të shtunën për shkak të …

SHQIPERIA.CH

Copyright 2015 Fuel Themes. All RIGHTS RESERVED.