admin
2252 Articles0 Comments

Amir Rrahmani firmos me Dinamo Zagreb

Amir Rrahmani te Dinamo e Zagrebit. Ish mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare që pak ditë më parë bëri publik vendimin për të luajtur me Kosovën në rang përfaqësuesesh, bën një hap vërtet cilësor në karrie…

Mavaraj: Pas Euro 2016, i kthehemi realitetit

Pjesëmarrja e Shqipërisë në Euro 2016 ishte një ëndërr e përjetuar nga të gjithë futbollistët e konbëtares, por tashmë kuqezinjtë duhet mendojmë për një tjetër fushatë të rëndësishme eliminatoresh, at…

Hysaj ka një dedikim për Canën

Lorik Cana e ka mbyllur aventurën e tij me Kombëtaren pas kampionatit Europian “Francë 2016” dhe për thuajse të gjithë tifozët ai është një idhull, një shembull. Por veç tifozëve, edhe në ekipin Kombë…

Rrahmani nuk luan dot për Kosovën?

Mbrojtesi nga Drenica, Amir Rrahmani ka bere te ditur tashme publikisht zgjedhjen e tij per te perfaqesuar seleksionin e Kosoves por me ate qe njoftohet nga Gazeta Olle, FSHF-ja nuk e ka leshuar ende …

SHQIPERIA.CH

Copyright 2015 Fuel Themes. All RIGHTS RESERVED.