• Strakosha titullar ne javen vendimtare

    15 ndeshje në portën e Lazios dhe po ngroh dorashkat për të 16-ën. Thomas Strakosha do të zbresë sërish në fushë këtë fundjave në transfertën e Sassuolos ku Lazio do të kërkojë të

    Read more ...
  • Nis Kursi UEFA A

    Nga data 10 prill deri më datë 20 Maj në Qendrën Kombëtare të Ekipeve Kombëtare në Kamzë, në Shkollën e trajnerëve do të nisë edhe edicioni i radhës i kursit për trajnerë UEFA

    Read more ...