Sponsori i ri, ja çfarë përfiton Kombëtarja dhe Superiorja

Presidenti i FSHF Armando Duka, dhe z/Avni Ponari nënshkruan sot në “Hotel Tirana” një marrëveshje shumë të rëndësishme për sa i përket sigurimit të futbollistëve . Duka pasi vlerësoi kontributin e tyre, ai theksoi rëndësinë e nënshkrimit të kontratës me këtë kompani sigurimesh, lider në treg. Më pas përshëndeti Presidenti i “Sigal”

U përplas me Spahinë, Duro nuk udhëton me skuadrën drejt Vlorës

Sitatë e paqartë te Kukësi në prag të transfertës me Flamurtarin në Vlorë. Skuadra verilindore ndodhet e grumbulluar në qytetin bregdetar, por pa trajnerin Klodian Duro, i cili nuk ka qenë i pranishëm as në seancën stërvitore të së enjtes, para se skuadra të nisej për në Vlorë. Zyrtarisht klubi e