U17/ Kombëtarja zhvillon nesër miqësoren e parë

Kombëtarja shqiptare e futbollit mosha U-17 e drejtuar nga trajneri Dzemal Mustedanagic nga dita e diel ka filluar grumbullimin në
Read More
U17/ Kombëtarja zhvillon nesër miqësoren e parë

Lacio i vendos çmimin Strakoshës

Thomas Strakosha është në shitje, por me kushtet e Lacios. Ditët e fundit Corriere Dello Sport raportoi se Bajer Leverkuzeni
Read More
Lacio i vendos çmimin Strakoshës

Ky është ministri serb që mori pjesë në varrimin e Fadil Vokrrit

Ministri i Administratës Publike dhe Vetëqeverisjes Lokale i Serbisë, Branko Ruzic, ishte në mesin e shumë personaliteteve vendore dhe të
Read More
Ky është ministri serb që mori pjesë në varrimin e Fadil Vokrrit

UEFA 50 milione euro Juves

Pjesëmarrja në Champions League është kthyer në një domosdoshmëri për shumë klube europiane, veçanërisht për ato që kanë probleme me
Read More
UEFA 50 milione euro Juves

Serie B/ Migjen Basha largohet nga Bari

Migjen Basha nuk ia doli të ngjitet në Serinë A me Barin, teksa skuadra u eliminua në fazën Play Off
Read More
Serie B/ Migjen Basha largohet nga Bari

Panucci: Na kishte mbaruar benzina, në shtator rikthehen “luftëtarët” e mi

Gjatë konferencës për shtyp pas ndeshjes me Ukrainën tha shumë pak, ose aspak, sepse u largua i bezdisur nga thirrjet
Read More
Panucci: Na kishte mbaruar benzina, në shtator rikthehen “luftëtarët” e mi

Mbyllet me turp, Shqipëria është vetëm një stërvitje për Ukrainën (VIDEO)

Trajneri Kristian Panuçi duket se është trembur nga kritikat e shumta që mori pas ndeshjes me Kosovën, ku skuadra kuqezi
Read More
Mbyllet me turp, Shqipëria është vetëm një stërvitje për Ukrainën (VIDEO)

Dueli ndaj Shevës, Panuçi e sfidon me skemën e De Biazit

Kur erdhi te Sh qipëria, tha se do të luante në sulm dhe skema e tij e preferuar ishte 4-3-3, por
Read More
Dueli ndaj Shevës, Panuçi e sfidon me skemën e De Biazit

Dorëheqja e Zidan mund të lëvizë shumë mekanizma, ja kush e zëvendëson

Dorëheqja e Zinedin Zidan ka qenë një rrufe në qiell të hapur për klubin. Askush nuk e priste dhe gjithçka
Read More
Dorëheqja e Zidan mund të lëvizë shumë mekanizma, ja kush e zëvendëson

Berisha tregon ku çaloi Kombëtarja dhe kritikon kuqezinjtë

Portieri Etrit Berisha beson se kombëtarja shqiptare ishte e vendosur keq në fushë në humbjen 0-3 nga Kosova. Kuqezinjtë nuk e
Read More
Berisha tregon ku çaloi Kombëtarja dhe kritikon kuqezinjtë

Kombëtarja

Lacio i vendos çmimin Strakoshës

0

Thomas Strakosha është në shitje, por me kushtet e Lacios. Ditët e fundit Corriere Dello Sport raportoi se Bajer Leverkuzeni ka bërë ofertë zyrtare prej

Panucci: Na kishte mbaruar benzina, në shtator rikthehen “luftëtarët” e mi

0

Gjatë konferencës për shtyp pas ndeshjes me Ukrainën tha shumë pak, ose aspak, sepse u largua i bezdisur nga thirrjet e tifozëve, që e kritikonin

Mbyllet me turp, Shqipëria është vetëm një stërvitje për Ukrainën (VIDEO)

0

Trajneri Kristian Panuçi duket se është trembur nga kritikat e shumta që mori pas ndeshjes me Kosovën, ku skuadra kuqezi pësoi 3 gola, përveçse luajti

Dueli ndaj Shevës, Panuçi e sfidon me skemën e De Biazit

0

Kur erdhi te Sh qipëria, tha se do të luante në sulm dhe skema e tij e preferuar ishte 4-3-3, por problemet që ka shfaqur ekipi

Berisha tregon ku çaloi Kombëtarja dhe kritikon kuqezinjtë

0

Portieri Etrit Berisha beson se kombëtarja shqiptare ishte e vendosur keq në fushë në humbjen 0-3 nga Kosova. Kuqezinjtë nuk e rrezikuan për asnjë moment portën

Serie A

Anglezët e kanë seriozisht, menaxheri i Elseid Hysaj jep detajet – SHQIPËRIA.CH

“Jemi gjithmonë prezent”, dje derbi i kryeqytetit u vesh Kuq e Zi (FOTO) – SHQIPËRIA.CH

Elseid Hysajt i servirin në gjuhën shqipe (VIDEO) – SHQIPËRIA.CH

Allegri publikon listën kundër Realit

Në fitoren e djeshme Elseid Hysaj arriti rekord personal (FOTO) – SHQIPËRIA.CH

Top